Yağmur Sığacık Pazarı’na nefes aldırmıyor

PAZAR-YAGMUR-2Allah öyle istedi oldu ve Sığacık Pazarı haftalardır şöyle bir pırıl pırıl havanın keyfini çıkaramadı..

Evet çok ilginçtir.. Öyle ki hava hafta içinde açık ve güneşli olsa bile, bir şekilde hafta sonu kararıyor ve Pazar günü zaman zaman bardaktan boşanırcasına yağmur indiriyor.. Tabii ki ziyaretçilerin sayısında da önemli düşüşler oluyor, aynen yağmurdan dolayı gelip tezgah açmayan üretici ve satıcıların sayısının arttığı gibi..

İnsan ister istemez düşünmeden edemiyor vallahi, “Pazarımıza nazar mı değdirdik acaba?” diye..

Neyse, yine de sonunda ilkbahar kapıyı çaldı ve en sonunda güneş yüzünü gösterdi Çarşamba günü.. Umut edelim ki bu hafta sonu herkes mutlu olsun; Üreticiler de, pazara gelen müşteriler de..

Diğer taraftan görüldüğü kadarıyla pazara yeni sokaklar ilave ediliyor tezgah konulan.. Satıcıların çoğalması herkes için daha iyi olacaktır.. Ne kadar daha çok alternatif olursa tüketici için de o kadar iyi çünkü..

Zaten Pazarımız yaza yenilenmiş olarak giriyor, sokakları ve çevre düzenlemesi açısından.. Bu da tabii ki daha hoş bir ambiyans sunuyor göz zevki ve keyif açısından.. Dolayısıyla insanlar için daha da cazip hale gelmiş oluyor..


OSE-2512-SALVAR-ETEK

OTANTİK KADIN – BİR ŞALVAR ETEK MODELİ (BÜYÜK RESİM İÇİN TIKLAYIN)

Bir de pek yakında açılan CAFE PANSİYON LA CASA gibi yerler de bu yaz pazara apayrı bir renk katacak.. Bir de giysi ve takı açısından da bu sene çok daha fazla ürünler bulabilecek ziyaretçiler.. Yani, pazarımız yalnızca börek, baklava yenilen bir yer değil, İzmir’de bulamayacağınız son derece şık ve size özel takı ve de giysileri de temin edebileceğiniz bir yer.. Onun için özellikle aşağıdaki reyonlara da bir göz atın pazara geldiğinizde bu yaz..

OTANTİK KADIN Bilgi Hanım – Fırın Sokak (130 sokak)
Çok şık PANÇOLAR, ŞALVAR ETEKLER, ELBİSELER, TAKILAR VS ..
http://www.otantikkadin.com/

GÜLFER BAYIR – Fırın sokak, Çok şık TAKILAR ve HEDİYELİK
http://www.sigacikpazari.com/wpcproduct/gulfer-bayir-taki-hediyelik

NİLGÜN TEKİN – Fırın Sokak, Çok şık giysiler ve takılar
http://www.sigacikpazari.com/wpcproduct/nilin-gardrobu-giysi-ve-taki-nilgun-tekin

NOT: FIRIN SOKAK (veya 130 sokak) Ana kapıdan girişte ilk sol 20 metre ileride solda (Mandalin Pansiyon sokağı)

Pazar günü pazarımızda görüşmek üzere …

Like it? Share it!