“Sığacık’ta balık” deyince.. Nerede balık yemeli?


Sığacık her ne kadar bir Marmaris, Bodrum veya Alaçatı gibi çok fazla sayıda alternatif sunmuyorsa da tatilcilere, en önemli özelliklerinden biri burada neredeyse her zaman taze balık bulunabilmesidir… Yani buraya geldiğinizde aileniz veya dostlarınızla birlikte bir balık ziyafeti çekmeniz önerilir… İyi ama birçok restoran varken hangi birini tercih edelim diye düşünürsünüz hemen, mutlaka… İşte bu sorunun cevabıyla ilgili birşeyler paylaşmak istiyoruz…

Tabii ki Sığacık’ta uzun zaman içinde kendine yer edinmiş eski mekanlar mevcut… Bunlar pazardaki yerlerinden oldukça emin görünmektedirler… Yani müşteriden gelen (ve bundan sonra da gelecek olan) taleple ilgili olarak… Ama durumun tam da öyle olmadığı zaman içinde görülmüştür… Nitekim son yıllarda hizmete giren bazı balık restoranları bu eski mekanlardan önemli ölçüde müşteri kapmışlardır. Hatta, bu yeni mekanlar popülarite açısından eski mekanların önüne bile geçmiş bulunmaktadırlar…Örneğin bunlardan bir tanesi NENA BALIK isimli restoran. Burayı Nena Hanım ve ailesi hep birlikte işletiyorlar. Çok güzel bir aile ortamında son derece lezzetli yemekler (tabii daha ziyade meze ve deniz ürünleri) yiyebiliyorsunuz.  Yılbaşı gibi özel günlerde gayet güzel programları oluyor bu mekanı.  Bu mekanda keyifle içkinizi yudumlarken en lezzetli çeşitleri tadabiliyorsunuz. Bir de güzel tarafı fiyatların da oldukça makul olması, bu arada.

NENA BALIK VE MEZE EVİ
ADRESŞADIRVAN MEYDANI NO 15 KARAKOL YANI SIGACIK
TEL: 0506 488 78 08 – 0531 103 56 66

Tabii başka mekanlar da mevcut burada; Örneğin Milos Balık Restoran. Burası da güzel bir ambiyans, ürün ve hizmetle oldukça müşteri edindi kısa sürede..

Bizler de bu ilçenin vatandaşı olarak böyle güzel hizmet veren ve en önemlisi kendini sürekli yenileyebilen firmaların çoğalmasını diliyoruz.

Milos Balık Restoran

Editör

Like it? Share it!