Sığacık ve Seferihisar’da taksi çağırırken ..

FEHMI-BANNER-2705Sığacık.. Seferihisar ve Taksi Hizmetleri..

Seferihisar malum “sakin şehir” olarak ünlendikten sonra buraya gelen misafir ve ziyaretçilerin sayısı oldukça arttı zaman içerisinde… Ayrıca, bu ilçeye dışarıdan gelip yerleşenler da çoğaldı..

Bununla birlikte bilhassa son zamanlarda SIĞACIK beldesi de çok önem kazanmaya başladı ve prim yaptı. Zira burada bir SIĞACIK PAZARI olayı var ki gayrı menkul fiyatlarını uçurmaya yetti Kaleiçi denilen mevkide.

İşte buralara gelip gidenler her ne kadar genellikle kendi arabalarını kullanıyorlarsa da, birçok vatandaşımız da TAKSİ hizmetlerinden faydalanmak gereksinimi duyuyor haliyle..

Bu yörede yani hem Seferihisar içinde hem de Sığacık’ta taksi durakları mevcut.. Ama bunların içinde gerçekten de oldukça ÖZEL YANİ İTİNALI ve YETERLİ hizmet veren bir taksi filosu mevcut. Bu küçük filo FEHMİ ABACI isimli işletmeci tarafından çalıştırılıyor.


  • SEFERİHİSAR VE YÖRESİNDE VIP TAKSİ HİZMETLERİ
    (Seferihisar, Sığacık, Akarca, Doğanbey, Ürkmez,
    Urla, İzmir, Adnan Menderes Havalimanı vs)- Fehmi Abacı, 3 adet SON MODEL FİAT DOBLO ticari aracı (taksi) ile Seferihisar ve civarındaki ilçe ve belde ve noktalar (İzmir Adnan Menderes Havalimanı dahil olmak üzere) arasında hizmet verirken,
    – diğer taraftan da yine SON MODEL VOLKSWAGEN CARAVELLE aracıyla taksiye sığamayacak daha büyük gruplara TAKSİ HİZMETİ vermekte.

Örneğin diyelim ki 9 kişisiniz. Selçuk Efes’e gideceksiniz. Fakat doğaldır ki taksi bu kadar kişiyi götüremiyor. İşte bu durumda FEHMİ ABACI size 9 kişilik son model ve konforlu aracıyla hizmet getiriyor. Üstelik yılların birikimi ve deneyimi ile..

FEHMI-VW-SMALL-2

2015 MODEL VW CARAVELLE
9 KİŞİLİK TURLAR İÇİN EMRİNİZDE

Unutmadan ekleyelim.. KİBAR VE ZARİF bir TARZDA hizmet alıyorsunuz..

Aşağıdaki WEB SAYFASINI ziyaret etmenizi öneririz. Zira, bu 9 kişilik VIP hizmet olayını bilip bir kenara yazmakta fayda olabilir ve de dediğimiz gibi “KİBAR” bir hizmet almak istiyorsak eğer 🙂

WEB SAYFASI: SeferihisarTaksi.com
Fehmi Abacı

TEL: +90 (535) 411 30 55
TEL: +90 (232) 743 40 78

ADVERTORIAL

Like it? Share it!