Sığacık Çarşı’da kaliteli bir butik

OTANTIK-240515

SIĞACIK PAZARI – OTANTİK KADIN REYONU
Büyük resim için tıklayın

Şimdi bu ifadeyi okuyunca, doğal olarak sanırsınız ki burada bir butikten bahsedeceğiz..

Hiç de öyle değil ama, zira biz burada size İzmir ve Urla’ da dahil olmak üzere hiçbir butikte bulamayacağınız ÇOK ÖZEL TASARIMLAR sunan bir tasarımcıdan bahsedeceğiz.. Sığacık’ta dememizin nedeni ürünlerini pazar günleri Sığacık Kaleiçi’nden kurulan Sığacık Pazarı’ndaki REYONUNDA sergiliyor ve satışa sunuyor olması.

Tasarımcının adı BİLGİ AKKUŞ HUNCA.. Marka olarak kullandığı isimse OTANTİK KADIN.. Zira otantik giysiler üretmek onun işi.. Şalvar Etekler, Tek Parça Elbisler ve daha birçok otantik görünüşlü giysiler ve de takılar.


Bilgi Hanımın reyonunda aldığınız ürünlerin büyük çoğunluğu bizzat kendi beyni ve elleriyle tasarlamış ve dikmiş olduğu giysiler.. Yani, İzmir bile dahil olmak üzere başka hiçbir yerde/butik veya dükkanda eşini bulamayacağınız ürünler.. Yani diğer bir deyişle de PİŞTİ riski yok..

OTANTIK-240515-SALVAR-SARI

OTANTİK ŞALVAR
Büyük resim için tıklayın

Buna mukabil, Bilgi Hanım’ın reyonundaki ürünler örneğin Sığacık’ta 3-5 metrekarelik bir butikteki ürünlerin neredeyse yarı fiyatına satılıyor… ve de belirttiğimiz gibi eşi de yok.. Yani birebir özel üretim…

Sığacık Pazarı’na geldiğinizde FIRIN SOK (130 sokak) yani ana kapıdan girişte hemen solda Mandalin Pansiyonu sağınıza alarak 30 metre ileride OTANTİK KADIN reyonuna uğrayıp kendi gözlerinizle görmeye değmez mi?

Böylece bir taraftan “daha özel” bir ürün alırken diğer taraftan da paranızın nerdeyse yarısı cebinizde kalmış olsa fena olmaz değil mi?

OTANTİK KADIN WEB SAYFASI

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code