Seferihisar’da perakendeci dükkanları: Ayakkabı mağazaları

CENS-MAGAZA-1

B. RESİM İÇİN TIKLAYIN

Seferihisar’a yaz geldi.. Yazlıkçılar da akın akın gelmeye başlayacaklardır kısa süre içinde.. Tabii bu da esnafın yüzünün gülmeye başlaması anlamına gelir böyle yörelerde.. Her ne kadar yöre halkı ve bilhassa SIĞACIK kökenliler dışarıdan gelip buraya yerleşenlere karşı pek muhabbet dolu değilse de (eskiden tarlada gündeliği 30 TL ile işçilik yaparken şimdi herkes, araba, tekne, minibüs vs. sahibi olmuş bulunmaktadır o hoşlaşmadıkları buraya gelip yerleşenlerin öneli katkısıyla) buranın esnafı yazın gelmesini iple çeker. Zira tüketim oldukça yoğun biçimde artar ve cepler para görür…


İşte burada bahsetmek istediğimiz bu esnaftan biri de; SERDİNÇ BEY.. ÇENS isimli ayakkabı mağazasının sahibi.. ÇENS AYAKKABI MAĞAZASI Cuma pazarına giderken sola dönmeden önce hemen sağa tarafta..

MAGAZA

B. RESİM İÇİN TIKLAYIN

Zaten tabelaları da görülüyor hemen.. Mağazada oldukça geniş bir çeşit mevcut ve KADIN AYAKKABILARI, erkek ayakkabıları uygun kabul edilecek fiyatlar ve güzel modellerle sunuluyor. Tabii ki çocuk ayakkabıları, yazlık kışlık çeşitler, plaj terlikleri ve aklınıza ayak giyimi ile ilgili gelen ne varsa burada bulmak mümkün neredeyse..

Ayakkabı, terlik vs. gereksiniminiz olduğunda ÇENS AYAKKABI mağazasına uğrayıp SERDİNÇ beyden hizmet alabilirsiniz

Editör

Like it? Share it!