Seferihisar’da TAKSİ deyince ilk akla gelen seferihisartaksi.com

FEHMISeferihisar yöresinde TAKSİ HİZMETİ deyince ilk adres seferihisartaksi.com

Nüfusu günden güne artan ve bilhassa yazın patlayarak yüz bini deviren Seferihisar yöresinde (Seferihisar, Akarca, Sığacık vs) taksi hizmeti veren duraklar mevcut tabii..

Bir de SEFERIHISARTAKSI.COM web adresinden ulaşabileceğiniz ve 3 vasıta ve iki de VIP araçla hizmet veren FEHMİ ABACI var..

Fehmi Bey ulaşım ve insan taşıma hizmetlerinde hep yenilikleri ilk getiren kişi; Örneğin şimdi de 2 adet son model Volkswagen minibüs araçla 9 kişilik bir gruba taşıma hizmeti verebiliyor..


Diyelim ki, kalabalık bir grup olarak SELÇUK ilçemize giderek EFES HARABELERİNİ ziyaret etmek istiyorsunuz. İşte gideceğiniz adres: SEFERIHISARTAKSI.COM

FEHMI-VW-2Diğer taraftan HAVALİMANINDAN misafirlerinizi almanız gerekebilir, kalabalık bir grup olarak gelen veya onların havalimanına gitmesi gerekiyor olabilir.. İşte yeni 9 kişilik modern vasıtalarla bu hizmeti veriyor Fehmi Bey…

Seferihisar yöresinde TAKSİ HİZMETİ lazım olduğunda yapmanız gereken tek şey GOOGLE’a SEFERİHİSAR TAKSİ yazmanız. Zaten ilk sırada çıkan SEFERIHISARTAKSI.COM web sitesine girdiğinizde Fehmi Bey’in telefonlarından rezervasyonunuzu yapabilir veya o anda taksi çağırabilirsiniz..

Düzgün, ciddi ve güvenli hizmet almak isteyenler için ideal

Like it? Share it!