Seferihisar Kültür Merkezi Meydanı açıldı

by Editor | Pazar, May 24, 2015 | 1474 views

SEFER-MEYDAN-ACILISEpeyi bir süredir ilçe içinde yapılmakta olan kazulet inşaatlar neticesinde artık “sakin şehir” ünvanını hak edip etmediği ciddi bir soru işaret olan Seferihisar bugün yeni meydanına kavuştu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Seferihisar Belediyesi işbirliği ile yapımı tamamlanan Seferihisar Kültür Merkezi ve Meydan Projesi’nin açılışını yaptı. Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Büyükşehir” yatırımlarıyla ilçenin “lig” atladığını belirtti.


Böylece İzmir Büyükşehir Belediyesi, Seferihisar’ile ilgili çalışmalara bir yenisini daha eklemiş oldu. Seferihisar Belediyesi’nin işbirliğinde yapımı tamamlanan Seferihisar Kültür Merkezi ve Meydan Projesi’nin açılışı ilçede düzenlenen törenle yapıldı. SEFER-MEYDAN-ACILIS-2

Hıdırlık Mahallesi’nde eski belediye binası alanında yer alan meydan ve kültür merkezinin açılış törenine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!