Seferihisar ilçemizde ulaşım gelişiyor..

by Editor | Çarşamba, Mar 11, 2015 | 1409 views
SEFER-OTOBUSEge’nin gözbebeği olan Seferihisar ilçemizde gün geçmiyor ki yerel insanlarımızın rahatı ve güzelliği için yeni bir hamle yapılmamış olsun.. Her ne kadar halen de birçok eksiğimiz mevcutsa da Allah için belediye de bunları tamamlamak için gayret gösteriyor..

Örneğin ulaşım meselesi; Buranın insanları eğer özel arabaları yoksa özellikle kış aylarında ulaşım problemi yaşarlar.. Minibüs dolmuşların buradaki keyfiliği – kar etmiyoruz mazereti ile tabii –  önemli rol oynar.. Bunu herkes bilir.. İşte belediye şimdi bu meseleye de daha ciddi şekilde el atmış vaziyette..Evet belediyemiz yaptığı bir atakla birlikte araç filosuna 5 yeni otobüs ekleyerek Seferihisarlıların hizmetine sundu yakın zamanda.. Son aldığı araçlarla birlikte 6 yılda Belediye filosuna kattığı 41 yeni araçla hizmet kalitesini arttıran Seferihisar Belediyesi tarihinin sayı ve hizmet kapasitesi olarak en yüksek rakamına ulaşmış oldu.

Alınan “Temsa Prestif Super Delux” model otobüslerin, ilçe genelinde öğrenci servisinde kullanılacağı öğrendildi. Son model lüks araçlarla, öğrencilerin evden okula, okuldan eve ulaşımları daha konforlu ve daha güvenli olacak. Seferihisar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre; Belediyenin araç filosuna kısa bir süre sonra iki yeni çöp kamyonu daha eklenecek.

Bu arada iyi ki diyoruz SIĞACIK kış aylarında da hareketli ve buraya dolmuş seferleri çok fazla da akmasıyor – Akarca’da olduğu gibi…

İnşallah bu hizmetler en güzel şekilde devam eder diyelim…

Editör

Like it? Share it!