Kaleiçi’nde yeni bir pansiyon

KUTER-2

BÜYÜK RESİM İÇİN TIKLAYIN

SIĞACIK KALE İÇİ PANSİYON

Seferihisar’ın gözde beldesi Sığacık’ta yeni yeni kafe, restoran, otel ve pansiyonlar açılmaya devam ediyor.. Yazın buraları oldukça şenleniyor çünkü..

Sığacık denince en kıymetli yerlerinden biri de KALE İÇİ denilen mekan olmuş vaziyette..

Yeni açılan pansiyonlardan biri de “KALEİÇİ PANSİYON”.. İşletmecisi ALİ KUTER. Bakın kendisi nasıl anlatıyor kendi mekanını ve hizmetlerini..

“Sığacık körfez güzeli… Doğal bir liman.. Burada sakin bir yaşantı ve buna eşlik eden mis kokulu bir mandalina havası var.. Kelimenin tam anlamıyla huzur var..

Sığacık eşsiz deniziyle Ege’nin en lezzetli balıklarına kucak açmış ve mis gibi havasıyla bulunmaz bir tatil yöresi…

Burada, Akkum Plajı var ki geniş bir koyda ziyaretçilerini ağırlar. Bembeyaz köpükler salınırken sahilde denize girmek çok güzeldir. Bu arada pırıl pırıl bir güneş de arkadaşlık eder size. İşte huzur ve mutluluk…

Bizim mekanımız yani SIĞACIK KALE İÇİ PANSİYON da adından anlaşılacağı üzere Sığacık “kale içinde” denize 2 dakika ve Akkum plajına 5 dakika mesafede..


KUTER-3

BÜYÜK RESİM İÇİN TIKLA

Aradığınız huzuru ve mutluluğu bulacağınız, eşsiz bir plak koleksiyonundan taş plak ve 45 lik 33 lük plaklar dinleyebileceğiniz, bir pansiyon ve apart olarak hizmet veriyoruz.. Pansiyonumuz 2 katlı ve bahçeden müstakil bir merdivenle üst kata çıkılıyor.

GELİNCİK ODAMIZ: Tarih kokan otantik özelliğine elden geldiğince sadık kalınarak dizayn ettiğimiz odamız kale dışına bakmakta. Burada çift kişilik yatak, gardırop, komodin, klima mevcut

MERCAN ODAMIZ: Burada da tek kişilik 2 ayrı yatak, dolap, başucu komodini, klima mevcut.

Pansiyonumuzda “banyo, mutfak, sıcak su, tv, buzdolabı” genel kullanım alanında bulunmakta. Pansiyon odalarımız ayrı ayrı verilebileceği gibi, 4-5 kişilik aileler içinde apart olarak hizmet verebilecek donanıma sahip.

Ayrıca, pansiyonumuza evcil hayvanlarımız kabul ediyoruz.

BAHÇEMİZ: Bahçemizde kitap ve gazete okuyabilir, geniş repertuvarlı plak koleksiyonumuzdan plaklar dinleyebilirsiniz.”

ALİ KUTER

WEB SAYFASI
YETKİLİ: ALİ KUTER
TEL: (0533) 332 76 22

ADVERTORIAL

Like it? Share it!