HAKKIMIZDA

SIGACIKPAZARI.COM isimli sayfamıza HOŞ GELDİNİZ. Web sitemiz, İzmir’in Seferihisar ilçesi ve bu ilçenin de SIĞACIK beldesini tanıtmak üzere yayına alınmıştır.

“Sakin şehir” etiketine sahip (umut edilir ki muhafaza edebilsin) Seferihisar ilçesi Sığacık, Akarca, Ürkmez gibi beldeleri de sınırları içinde barındırmakta ve esasında YAZ TURİZMİ için de çok önemli potansiyel arz etmektedir.

Diğer taraftan SIĞACIK ise (ki antik adının TEOS olduğu söylenir) özellikle Pazar günleri kurulan KADINLAR PAZARI ile Ege bölgesinin en süratle markalaşan noktalarından biri olmaya yüz tutmuştur.

Dolayısıyla bu site Seferihisar’ın en önemli markası haline gelmiş olan SIĞACIK PAZARI adından da güç alarak bu bölgeyi çok daha geniş kitlelere tanıtabilmeyi hedef edinmiştir.

Aynı zamanda dolaylı bir diğer gayemiz de, hafta sonları beldenin kale içinde kurulan SIĞACIK PAZARI’ nda satış yapan tezgah ve reyonları da çok daha geniş bir kitlenin tanımasına katkıda bulunmak ve hatta uzakta bir internet kullanıcı arama motoruna burada satılan belirli bir ürün yazdığında o ürüne ulaşarak gerektiğinde sipariş bile verebilmesini mümkün kılmaktır.

Sitemiz şu an itibarıyla SIĞACIK’ ile ilgili arama motoru sorgularında genellikle ilk sayfa ve hatta ilk sıralardaki sonuçlar içinde yer almaktadır. Tabii ki bu da kısa sürede kendisini ve ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen firmalar için de bir avantaj teşkil edecektir. Bu yönde tanıtım çalışmalarımız da zaten başlamış bulunmaktadır.

Sitemizde keyifle dolaşmanızı ve yararlı bulmanızı ümit ederiz.

SIGACIKPAZARI.COM